Medzinárodný Deň Firewalkingu – Oslava

Tento firewalking je oslava Medzinárodného Dňa Firewalkingu. Inštruktori a firemástri z celého sveta, sme sa spojili a vytvorili sme udalosť, kde v jeden deň na celom svete sa zapália ohne a budeme prechádzať po žeravom uhlí.

Tento firewalking nie je klasický, ktorý sa používa na prekonávanie strachu a osobnostný rozvoj, preto tam ani nebudú všetky aktivity, ktoré obvykle sú súčasťou takýchto akcií.

Priebeh:

– priblížime si význam tejto akcie
– prednáška
– relax a beseda
– meditácia
– stavanie hranice
– firewalking
– záver

Oblečenie – športové, teplé na vonku – podľa počasia, prezuvky na vonku (keď sa budeme vracať od ohňa), meditácia a prednáška bude dnuka (keď budete chcieť sedieť na zemi prineste si prosím karimatky a deky)

Strava – vo vlastnej réžií, najlepšie si priniesť.

V deň udalosti ideálne nejesť mäsité pokrmy a nepiť alkohol.

Cena:
Táto akcia je za dobrovoľný príspevok, t.j. účastníci môžu dať toľko, koľko uznajú za vhodné podľa ich možností, pocitu a prínosu. (Časť peňazí je použítá na charitatívne účely.)

Kto Vás bude sprevázdať?
Firewalkingom Vás bude sprevádzať Jozef Málik, cerfifikovaný firewalking instruktor z F.I.T., lektor osobnostného rozvoja NLP Tréner a Epigen terapeut.

Registrácia:
Pre obmedzený počet účastníkov, je potrebné sa dopredu nahlásiť, aby sme sa všetci pomestili a zabezpečili tak príjemnú atmosféru. Kto sa dopredu nenahlási, nebude sa môcť zúčastniť.

Kontakty:
FB: Jozef Málik, mail: jozsko.malik@gmail.com, mobil: 0948343452

Times: 3.00pm – 10.00pm
Location: Slovakia
Fee: Donation only
With Firewalkeri